Av Theatre Group
 سفر تئاتر 07

آواز خوانی و پیاده روی در سیمین دشت فیروزکوه

 

 

  جمعه 25 ام فروردين 91 گروه آو سفري يك روزه به روستاي سيمين دشت در حوالي فيروزكوه داشت. اين سفر كه حدودا 40 نفر در آن حضور داشتند از ساعت 6:30 روز جمعه آغاز شد.

   "...پس از گذر دو ساعت و نيم به روستاي حصار بن رسيديم، از حصار بن با نيسان به سمت چهارتاقي سيمين دشت كه در زمان ساسانيان آتشكده اي زرتشتي بوده رفتيم. در كنار قلعه اي که یادگاری بود از جاده ی ابريشم که كنارش گذر مي كرده صبحانه خوردیم  و داخل فضا و اطراف قلعه آوازهای گروه را خواندیم...

...و پس از حدود 2 ساعت پياده روي به درياچه آهَنَك رسيديم. دو دریاچه درکنار هم که بسیار زیبا بودند. در كنار درياچه تمرينات خود را انجام داديم و نهارمان را درست کردیم..."

   این اولین سفر عمومی از سری سفر-تئاترهای گروه نمایش آو در سال 1391 بود که امکان حضور برای علاقه مندان خارج از گروه آو نیز فراهم شده بود و با استقبال خوبی مواجه شد.


برچسب‌ها: درياچه آهَنَك, چهارتاقي سيمين دشت, فيروزكوه, سفر, تئاتر, گروه نمایش آو
|+| نوشته شده توسط نویسندگان آو در دوشنبه ۲۸ فروردین۱۳۹۱  |
 نمایشنامه خوانی 20

نمایشنامه خوانی در حمایت از کودکان موسسه خیریه محک در پلاتو خانه آو

 

   گروه تئاتر "والا" با همكاري گروه "پروا" در روز شنبه 26ام فروردين نمايشنامه خواني خود را با نام "ماه مهر از سال شصت" نوشته: محمدباقر نباتی مقدم، و به كارگرداني دلارام اسدي در پلاتو خانه آو اجرا كردند. این اجرا در ساعت 17 الی 18 بود که با حضور تماشاگران و علاقه مندان برگزار شد.

   عوايد فروش بليط اين نمايش نامه خواني به موسسه خيريه محك و كودكان سرطاني اختصاص داده شد. گروه آو با كسب مجوز هاي لازم جهت اين اجرا و نيز در اختيار قرار دادن پلاتو خانه آو در مدت زمان مورد نياز گروه اجرايي اين امر دلنشین و نیکو را مورد حمايت قرار داد.


برچسب‌ها: نمايشنامه خواني, موسسه خيريه محك, ماه مهر از سال شصت, دلارام اسدي, گروه تئاتر والا
|+| نوشته شده توسط نویسندگان آو در دوشنبه ۲۸ فروردین۱۳۹۱  |
 نمایشنامه خوانی 19

نمایشنامه خوانی "ميز شام به افتخار پسر خوانده"

 

   روز پنجشنبه 24ام فروردين ماه 91، نمايشنامه خواني "ميز شام به افتخار پسر خوانده" نوشته بهزاد وزیری ، به كارگرداني احمد صادقي در پلاتو آموزشگاه هنرهاي نمايشي باران به اجرا در آمد.

    "این نمایشنامه ماجرای برخورد یک شاگرد قدیمی با معلم مدرسه خود است که پس مدتی زیر نظر گرفتن زندگی معلم در نهایت از پنجره خانه اش به داخل میرود بی خبر از بیماری همسر معلم اش و عواقب روابطی که پیش می آید..." در خوانش این نمایشنامه سهيل اعرابی، امير افشار و مونا سهراب حقيقت حضور داشتند.

 اين اجرا سومين نشست از اجرا هاي نمايشنامه خواني گروه دیوار بود که در ساعت 17:30 روز پنج شنبه 24/1/90 برگزار شد و با استقبال خوب تماشاگران مواجه شد.


برچسب‌ها: نمايشنامه خواني, آموزشگاه هنرهاي نمايشي باران, احمد صادقي, گروه دیوار
|+| نوشته شده توسط نویسندگان آو در دوشنبه ۲۸ فروردین۱۳۹۱  |
 سفر تئاتر 06
آغاز دوره ی جدید سفر- تئاتر های گروه نمایش آو

 

با فرا رسیدن سال جدید گروه آو قصد دارد دوره ی جدید سفر-تئاتر های خود را شروع نماید. در این راستا جمعه 25 فروردین ماه 91 سفری یک روزه (از ساعت 6 صبح تا ساعت 20 شب) به چهار تاقی سیمین دشت در نزدیکی های تهران خواهیم داشت. از این پس نیز هر ماه یک سفر خواهیم داشت.

مکان: استان تهران- شهرستان فیروزکوه- 3 کیلومتری شمال غربی سیمین دشت- نزدیک روستای حصار بن

تجهيزات همراه :

كارت شناسايي، لباس گرم، پانچو، کفش مناسب (احتمال بارش باران هم وجود دارد)، (خوراکی ها بر عهده گروه است!) ، يک دست قاشق بشقاب ليوان ، كوله كوچك، بطري آب شخصي

وسيله نقليه : اتوبوس ( یا میدل باس مناسب)

هزینه : بر اساس تعداد نفرات محاسبه و اعلام خواهد شد ( در حدود 25هزار تومان)

علاقه مندان جهت شرکت در این سفر و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند تا پایان روز چهار شنبه مورخ 16/1/91 با ما تماس بگیرند.

شماره های تماس: 77529145- 09195653935- 09398406878

 


برچسب‌ها: سفر, فیروزکوه, سیمین دشت
|+| نوشته شده توسط نویسندگان آو در چهارشنبه ۱۶ فروردین۱۳۹۱  |
 
 
بالا